All for Joomla All for Webmasters

1. Kalite Özel Üretim El Yapımı Bıttım Sabunu 1 KG (10 KALIP)

YazdırE-posta
1.kalite1000grbittimsabunu1
1.kalite1000grbittimsabunu2
1.kalite1000grbittimsabunu3
1.kalite1000grbittimsabunu4
1.kalite1000grbittimsabunu5
Fiyat
Satış fiyatı:110,00 TL
Üretici:Siirt Organik

ÖZEL EL YAPIMI KALİTE SINIRLARINI ZORLAYAN BITTIM SABUNUmuz

 

%100 KATKISIZ %100 DOĞAL  

 

           1 KG  10  KALIPTIR

 

El emeği ile ve tamamen KATKISIZ ve SAF BITTIM yağından Ürettiğimiz Bıttım sabunumuz

Sağlıklı Saç ve Ciltlerde güçlendirici etki sağlar.
Sorunlu Saç ve Cilt Problemlerinize karşı iyileştirici+Onarıcı etki sağlar.İlk birkaç kullanımdan itibaren etkisini görmeye başlarsınız.

• Tüm Saç ve Cilt tipleri için kullanımı idealdir.


Ürünümüzün Artıları;
1-Saf Bıttım yağından Üretilmiştir
2-El yapımı ve El Kesimidir.
3-Saf Bıttım yağı dışında hiçbir katkı maddesi,koku,renklendirici vs içermez.

Sıkça Sorulan Soru;
Fiyatının neden Piyasada satılan ürünlerden Yüksek olduğu üzerinedir.
Bunun Cevabı çok açık;
Piyasada Bıttım sabunu adı altında satılan ürünlerin içeriğini ne satıcısı ne de alan müşterisi tam olarak bilememektedir.
Fakat şu var ki ;Piyasada Saf Bıttım yağından üretilen Bıttım sabunu bulabilmek neredeyse imkansız çünkü Saf Bıttım yağı elde etmek ve sabunu yanlızca Saf bıttım yağından üretmek oldukça Maliyetlidir.Bu sebeple piyasadaki ürünlerin içeriğinde çoğu zaman Bıttım yağı olmaz veya az miktarda kulanılır ve sadece isim olarak Bıttım sabunu olarak geçer/satılır.

 

 

 

Bıttım nedir?

Bıttım, Güney Doğu Anadolu Bölgesinde yetişen bir meyvedir. Bıttım sabunu yabani fıstık (bıttım) yani bilinen adıyla menengiç yağından elde edilir. Bıttım Siirt fıstığının aşılanmamış halidir Siirt’e özgü bir sabundur. Bıttım sabunu tamamen elle yapılır, bıttım sabunu yapımında kimyasal madde kullanılmaz.

Bıttım sabunu nasıl kullanılır?

Bıttım sabununu bol köpürttükten sonra saç diplerine masaj yaparak kullanın. Bıttım sabununu kullanırken yanında kimyasal bir ürün kullanılmaması gerekiyor. Bıttım sabununu düzenli kullanmaya mümkün olduğunca özen göstermede fayda var 1 gün bıttım sabunu kullanıp 2. gün şampuan kullanmayınız. Saçlarınızı her gün yıkamayın bıttım sabunuyla yıkadıktan sonra 2 gün yıkamayın çünkü saçlar bıttım yağıyla beslenirler. Ancak her gün yıkanmanız gerekiyorsa saçlarınızı bıttım sabunuyla yıkayın.

Bıttım sabununun faydaları

Bıttım sabunu saç dökülmesini tamamen durdurur bıttım sabunu kullanarak saçlarınızı geri kazanabilirsiniz. Bıttım sabunu kepek oluşumunu tamamen yok eder.

Beyazlaşmış saçlar için kullanıldığında 7-8 ay içerisinde doğal güç vererek eski rengini alır. Saç derisindeki bakteriler tamamen yok eder. Saçı besleyerek yumuşak hale getirir. Antiseptik mikrop öldürücü özelliği sayesinde deri hastalıklarının çoğuna çok iyi gelir.

Egzamaya, mantara, ergenlik sivilcelerine vücuttaki yara ve tahrişlere karşı etkilidir. Gözenekleri açar varisleri iyi derecede rahatlatır.

Doğal ürünler den üretildiği için hiç bir yan etkisi olmaz kimyasal madde içermez. Bıttım sabunu saçlara canlı bir görünüm parlaklık hissi verir kuru saçları nemlendir. Bıttım sabunu vücuttaki kaşıntıya iyi gelir. 

 

·         Ağırlığı: 1000 gr. +/- %5